ابزار تراش طاها

پشتیبانی 9 الی 21

41 88 566 0993

فروشگاه اینترنتی ابزار تراش طاها

فروشگاه ابزار تراش طاها فعالیت خود را بیش از دو دهه است که در زمینه فروش انواع ابزاآلات صنعتی،تراشکاری،تعمیرگاهی،کشاورزی و ساختمانی آغاز نموده است.هدف و تعهدکاری پرسنل فروشگاه،همواره تامین انواع ابزارآلات با کیفیت و برندهای متنوع و شاخص در بازار بوده است.

ما مفتخریم که در طی سالیان خدمت خود سابقه همکاری موفق و مدون با شرکتهای خودروسازی،راه سازی،ساختمانی،شرکتهای صنعتی و ریلی را داشته ایم و همچنان نیز آماده همکاری و عقد قرارداد با شرکتها و ارگانهای خصوصی و دولتی هستیم

ما یک اصل مهم در خرید کالا داریم:خرید دست اول با نازل ترین قیمت لذا شما میتوانید اجناس اصیل و با کیفیت را با نازل ترین قیمت های موجود در بازار از ما بخواهید.رسالت فروشگاه اینترنتی ابزار طاها احترام کامل به مشتریان عزیز در راستای جلب رضایت قلبی شماست.

ارائه خدمات با کیفیت توأم با سرعتو هزینه مناسب،همچنین ارائه مشاوره و توضیحات فنی دقیق را در کنار رسیدگی سریع،کامل و هدفمند به شکایات و نارضایتی های احتمالی خود را با ما در ابزار تراش طاها تجربه کنید.

پرواز اعتماد را با هم تجربه کنیم.

دلایل انتخاب ما

حرفه ای ترین فروشگاه ابزار آلات

پرداخت امن
ارسال سریع
پشتیبانی 24 ساعته
محصولات با کیفیت
رضایت مشتری 97%
ارسال سریع 99%
پشتیبانی 98%

توجه توجه

به علت نوسانات قیمت در بازار لطفا قبل از خرید، کالای مورد نظر خود را استعلام بگیرید، در غیر اینصورت در صورت مغایرت با شما تماس گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت درخواست مرجوع شدن سفارش 10 درصد از مبلغ کل کسر می گردد.